ОНОВЛЕНЕ МЕНЮ MAD BRO BAR

Стейк Рібай
яловичина вологої ферментації, подається з картоплею фрі, маринованими овочами та соусом.
Нагадай про улюблений рівень просмаження. 225-450г готового м’яса (може бути більший чи менший шмат, питай про те) /150г картоплі …………..170.00-250.00грн.

Картопля Фрі
смачна смажена картопля з соусом (спитай, який у наявності тип: хвиляста, пряма, чи по-селянськи). 120г картоплі /30г соус ………………45.00грн.

Fish and Chips
Наша фірмова страва – тріска у хрусткому пивному клярі з картоплею фрі та соусом. Ми максимально ідентично відтворили традиційні британську закуску до пива. 175г готової риби в клярі /150г картоплі / 30г соус …………………….120.00грн.

Хот-Дог Фірмовий
Смачна та довга сосиска в невеличкій, навпіл розрізаній булочці у яку додаються (на ваш вибір) соуси, овочеві реліши, сири, карамелізована цибуля та інші смачні речі ………………50.00грн./шт

Хот-Дог французький

теляча сосиска в булочці майже без додатків (крім невеликої кількості соусів). Дуже швидко та зручно тримати в руці …… 45грн/шт

Джерки
розфасована у пакети в’ялена яловичина з хитрими пряними спеціями (може бути гостре або ні) – добре пасує до пива, зручно замовити на виніс для довгого смакування. 50г готового м’яса …………………..60.00грн.

Смажені горішки

4 види на вибір, у будь-якій пропорції : фундук, мигдаль, кеш’ю, фісташки) ……….15грн/25г

Поп-корн

можно присолити, поперчити, посипати тертим пармезаном…………………..20грн/порція

Завжди актуальне меню по пиву – за посиланням на нашій сторінці в сервісі Untappd: тисни тут